| Alexarrru a întrebat:

Voi ati luat jocuri de pe amazon? As vrea sa iau jocul Dexter, criminalul, nu din desene.A jucat cineva Sherlock Holmes? Era interesant? Dar dead by daylight?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce ai cumpara de pe amazon? Ai steam pe PC, Epic Games, etc.

| muncesc45 a răspuns (pentru Wr3nch):

Decat pe amazon e jocul Dexter, ai gasit tu si in alte parti? pe amazon ce are? apropo tu ai jucat ceva lord of the rings sau jocuri care sunt facute si film? ca eram curios as lua si game of thrones dar sper sa nu fie genul ala sa se vada mici toate alea, dar pot sa stric placa video daca iau lord of the rings razeon amd placa video e inclusa procesul in ea, 8gb RAM si 64 bit, lord of the rings din 2017, as lua si wwe 2k22 si sa dau pe rezolutii mici dar daca stric pc?