| Nybras07 a întrebat:

Voi ce ziceti este bun pc asta pentru gaming? http://www.calculatoareok.ro/......256mb.html
Oare merită să il cumpăr? ar merge jocuri din astea mai noi pe el? gta 5, the forest etc :)) Nu sunt sigur dacă este bun si mă tem să nu dau banii degeaba pe el, dacă stiti unul mai bun dar nu prea scump vă rog ajutatimă. Multumesc! dau FuUnDAA!

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Pentru GTA 5 iti trebuie 2300+ lei, nu 400. Gta 4 nici nu se deschide, nici nu visa la gta 5.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Gta iv de abia de abia daca il ruleaza, la ce componente are nu-ti fa sperante, oricum pentru lol si posibil cs go e ok, pretul nu-i mare.

| RobertFedus22 a răspuns:

Nu e ok deloc, in primul rand din cauza procesorului si placii video. GTA V, daca ai noroc sa ti se incarce esti tare happy.