| cfrtobias a întrebat:

Voua cand vreti sa platiti cu Raiffeisen va vine sms OPT? Pentru Orange factura.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vine sms" - da, vine

la a 2 a nu am ințeles ce spui

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Mie nu imi vine sms, si ziceam la TPU sa mute la categoria Telefonie de considera ca nu e asta categoria buna

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Din cauza lor nu a mers, cine a facut mie setarile dormea

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Deci acum ești ok

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Da, din cauza lor nu puteam plati nici o factura de voiam online

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Am vrut sa platesc la tata upc si inainte Vodafone care probabil is impreuna, daca odata o mers trebuie sa sun mereu la Raiffeisen sa imi tot activeze?

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Probabil de acum incolo o să meargă

| cfrtobias explică (pentru sierra1):

Nu merge, ca cred ca trebuie iar activat cod sa vina sms, mereu trebuie de e altceva oare?

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Cod prin sms dacă vine pentru confirmare, de de bine