| VasiDobie a întrebat:

Voua va merge World Of Tanks acum?

8 răspunsuri:
| v1rUsSs a răspuns:

Da

| Dizzyz a răspuns:

Imi merge, da-l naibii de joc.Mi-a facut o gramada de nervi.

| KodrutZ a răspuns (pentru Dizzyz):

De ce? S-a facut update azi, doar a fost anuntat. Mai uitati-va si voi pe site, ca nu degeaba exista sectiune de stiri pe el...

| Dizzyz a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu de astalaughing.
E prea greu.Mor odata, trebuie sa caut un alt meci.E adevarat, e realistic dar destul de greu mai ales daca esti incepator ca minelaughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Dizzyz):

Nu e deloc greu, doar ca nu trebuie' sa te arunci ca gogu' in fata, mai ales ca la tier mic ai echipajul sub 75% de regula si tancul se comporta nasol. Uite aici ce se poate face la tier 1 (e captura mea asta) - http://www.youtube.com/watch?v=B21aqD4dG28

| Dizzyz a răspuns (pentru KodrutZ):

Interesant.Ti-as da funda daca as putea.Ms!

| KodrutZ a răspuns (pentru Dizzyz):

Lol, n-ai pen' ce, da-le naibii de funde. happy

| Andreyutzu64 a răspuns:

Da