| radurex25 a întrebat:

Vreau instructiuni detaliate despre cum sa fac server privat de metin
daca merge, dau fundita si cont de gm
P. S. la inceput or sa fie doar vreo 3-4 jucatori si serverul n-o sa fie public, pa fac rost de mai multa memorie

Răspuns Câştigător
| dodo13_3589 a răspuns:

Cauta ghid metin 2
http://www.tutoit.com/......a-hamachi/ uite aici ai toate daca dai mai jos vezi ca-s mai multe ghid id meu este zotei si daca ai nev de alceva da in jos ca ia ai multe cu tot cu dawlad ca daca vrei sa fiu gm da pe id

2 răspunsuri:
| radurex25 explică:

Nu ma mai chinui, m-am razgandit

| mrstil a răspuns:

Ai nevoie de niste programe Folositoare. 1)Instant Serv- care el e servaru insusi 2)PortMap - Porturile Pentru A Rula Serv 3)Navicat MAP- Pentru A ADAuga arme noi, a face gm... Hamachi- Pentru A Realiza Camerele Si Connectarea 4)Xamp - Pentru A Face Siteul De Reg.Si FileZila. Daca Vrei sa faci ceva pe site (Obtional)