| Radu1015 a întrebat:

Vreau niste jocuri cu masini care poti sa te plimbi, dar mai multe exemple. Nu vreau GTA, Saints Row, Sleeping Dogs sau NFS.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Need For Speed: Shift 2
Motorstorm
F1 2011
Real Racing 2 HD
Pure
Blur
Dirt 3
Need for Speed: Hot Pursuit
Gran Turismo 5
Burnout Paradise
Need For Speed: Shift 2
Motorstorm
F1 2011
Real Racing 2 HD
Pure
Blur
Dirt 3
Need for Speed: Hot Pursuit
Gran Turismo 5
Burnout Paradise
-L.A. Noi
-Undead Nightmare
-Bully
-Police Pursuit
Just cause toate
Saints Row 2, Burnout Paradise, GTA 3(Vice City, GTA San Andreas, GTA IV)Test drive Unlimited, Nascar, Driver, Juiced 2, Dirt 1(2 si 3), APB Reloaded, Hot Rod American Street Drag, Flatout 2, Just Cause 1 /2, World Racing 2, Cross Racing Championship 2005,
Race on, Colin McRae DIRT, Adrenalin 2 Rush Hour, GT Legends,
Bmw m3, Colin McRae Rally 2005, SPLIT SECOND VELOCITY.

3 răspunsuri:
| Sidiuu a răspuns:

Mafia II?

| Radu1015 explică (pentru Sidiuu):

Mai zi cateva happy

| Sidiuu a răspuns (pentru Radu1015):

Sincer, nu mai stiu.