| mateos12 a întrebat:

Vreau sa Cumpar un laptop si am de ales doua variante:Un Hp: procesor:AMD Dual-Core A6-9220 APU 4GB Ram Stocare 1TB placa video:AMD Radeon R4 Si un Lenovo procesor:Intel Core i3-6006U 4GB Ram Stocare 500GB placa video:Intel HD Care este mai bun?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Primul. Al doilea nu are placa video dedicata si o sa iti mearga doar jocuri vechi.

| BlAkEn a răspuns:

Eu as merge pe Intel, chiar daca am si am avut numai amd, i3 ul ala te ar ajuta mult mai mult decat un dual core amd.