| SAMP a întrebat:

acum cateva zile am intrat intr-un magazin de calculatoare si mi-am facut o lista cu cele mai bune PC-uri, care dintre urmatoarele calcuatoare vi se pare cel mai bun pentru gaming,
DAU FUNDITA
1. Procesor: Intel Core i3 540 (3GHz, 4MB, 32nm)
Memorie: 4GB RAM DDR3
Hard disk: 500GB SATA Segata, 7200 rpm, 16MB
Placa video: NVIDIA GeForce 8400 GS

2. Procesor:AMD Phenom II 550 Dual Core 3.1GHz Black Edition
Memorie:4GB RAM DDR3 1333
Hard disk:1TB
Placa video:ATI Radeon 5670 1GB DDR5 128 biti

3. Procesor:Intel Core i3 540 3.06GHz
Memorie:4GB RAM DDR3
Hard disk:1TB
Placa video:VGA Gainward NV9500GT-1GB DDR2

4. Procesor:Intel Dual Core ES8800 3.2GHz
Memorie:3GB RAM DDR3-1333
Hard disk:500GB
Placa video:NVIDIA GeForce 405 1GB DDR3

5. Procesor:Intel Core i3 540 3.06GHz 32nm
Memorie:3GB RAM DDR3-1333
Hard disk:1TB
Placa video:Intel HD Graphics

Răspuns Câştigător
| Des13 a răspuns:

Alegeti ceva cu placa video Ati sau Nvidia (sunt mereu prezente in specificatiile unui jochee hee - si mult mai bune fata de restul cand vine vorba de unele jocuri).
recomandarea mea ar fi 2.

6 răspunsuri:
| Zidovsky a răspuns:

Primul e cel mai bun pentru jocuriwinking

| aleee a răspuns:

Nr 3 este cel mai bun happy

| Dragon01 a răspuns:

| CryFar a răspuns:

Frate nr 1 e bun placa video GS 8400 e foarte buna mege ultimele jocuri aparute procesoru e mare 1 tb hardu e as alege nr 1 e bun si e si mai ieftin

| Kerosai a răspuns:

Al 2-lea

| NoNaMe_9898 a răspuns:

Pentru gaming cel mai bun ar fi cel cu nr. 5. Sper ca ti-am fost de ajutor. (fundita?)