| backback a întrebat:

Vreau sa descarc untrainer de pe net pentru un joc si imi da asta http://img839.imageshack.us/img839/3483/snapshot20120602 170212.png cum scap de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| ShaunWhite a răspuns:

Frate eu am incercat de multe ori sa raspund si nu mi-a dat sa il descarc laughing laughing laughing

3 răspunsuri:
| ShaunWhite a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la niste intrebari..pff.

| backback explică (pentru ShaunWhite):

Stiu si eu ca trebuie sa raspund la intrebari da sunt din astea la care trebuie sa dai sms

| ShaunWhite a răspuns (pentru backback):

Frate eu am incercat de multe ori sa raspund si nu mi-a dat sa il descarc laughing laughing laughing

| anoxdox a răspuns:

Trebuie sa copletezi surgery dar nu o face ca ori cum nu o sal poti sal downloadezi crede-ma stiu laughingwinking