| lopy a întrebat:

Vreau sa deschid un server de Counter Strike si nu vreau sa fiu singur se baga cineva? Cu care sa il deschid? va rog mult imi doresc din tot sufletul sa deschid un server!

4 răspunsuri:
| FrancezuTau a răspuns:

Acuma toti boschetarii isi fac servere de cs, si metin, altceva nu mai stiti, obsedati!

| TeoImpuls a răspuns:

Te pot ajuta eu. Il poti aduce in comunitatea http://onws.ro/forum/ fiind noua si putem incepe o cariera frumoasa.
Pentru discutii lasa-mi un id mess/steam.

| lopy explică (pentru TeoImpuls):

R_20cm@yahoo.com id de mess id de steam nu am inca da o sa imi cumpar
!

| Tanaselea_Alex_1996 a răspuns:

Vreau eu dar l-ai deschis? dai adm?
da-mi pm