| Inuk_Ylknur_1999 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Gta V pe pc cand apare cam pe 1 februarie si am Processor : Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 @ 3. 00Ghz si 4 GB Ram, System tipe : 64-bit Operating System si windows 7 ultimate iar cei de la rockstar spun ca vor cerinte minime de procesor asa OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2. 40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2. 5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive si am cam...
Si eu am cam 200GB free pe HARD deci procesorul meu este peste minimul cerut sau sub minimul? Dau funda happy Nu prea ma pricep de aceea!

Răspuns Câştigător
| ArchWord a răspuns:

Ps : Procesoru nu e bun, o sa ruleze 15 fps daca ai placa video buna, s-ar putea sa mearga, sau mai putin, iar jocul apare pe 24 martie 2015

| Inuk_Ylknur_1999 explică (pentru ArchWord):

Ms de ajutor deci bine ca nu am dat precomanda esti tare man. Funda!

| Inuk_Ylknur_1999 explică (pentru ArchWord):

Si 15 fps nu ar merge asa bine nu? Adica cu lag mare nu?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Procesorul e bine de tot SUB. Da' placa video nu ai?

| Inuk_Ylknur_1999 explică (pentru KodrutZ):

Deci am procesoru sub sau peste minim?

| Inuk_Ylknur_1999 explică (pentru KodrutZ):

Deci e peste minim procesorul meu sau e sub? Ar merge jocul?

| Inuk_Ylknur_1999 explică:

Si am placa video : Intel(R) HD Graphics

| KodrutZ a răspuns (pentru Inuk_Ylknur_1999):

Pai si tu vrei sa joci un joc ca GTA 5 CU INTEGRATA? Sfinte cirnat...