| shashinka a întrebat:

Vreau sa imi download-ez Photoshop si sa invat sa lucrez in el. daca il download-ez de aici http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID= 5067, ii ok? Nu trebuie sa platesc nimic? Mi se baga virusi in calculator? Va rog ajutati-ma! Dau funda pentru cel mai clar si lamuritor raspuns!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Din linkul tau doar se actualizeaza programul! Deci nu e programul propriuzis! Il gasesti aici in varianta trial 15-30 zile chiar pe site-ul oficial Adobe https://creative.adobe.com/products/photoshop Programul nu este gratis, costa 240 USD pe an! Linkul pe care ti l-am dat e de pe site-ul oficial, deci fara virusi. Pentru alte detalii lasa-mi un pm si te mai ajut acolo.
Succes!

| KodrutZ a răspuns (pentru neluL):

De cind au facut Photoshop cu abonament anual?

| neluL a răspuns (pentru KodrutZ):

De anul asta! Chiar si licenta lunara poti sa iei, 12, 29 euro pe luna (oferta).

| KodrutZ a răspuns (pentru neluL):

Ai de capul meu, ce prosteala. Uite chiar nu auzisem de nicaieri de treaba asta. Oricum, asta e tendinta, toti vor sa iti dea chestiile moca si sa te mulga lunar de bani...

| neluL a răspuns (pentru KodrutZ):

In Italia se vinde foarte bine asa! Sunt scoli care cumpara licente doar pe 3 - 6 luni pentru elevi, iti dai seama la cati elevi sunt...ce bani se fac laughing Anul asta nu mai ies pe pierderi! Mii de contracte incheiate cu scoli!