| eDDy a întrebat:

Vreau sa imi exprim parerea si sa o spuneti si pe a voastra.
Dupa cum bine stiti umitorul si revolutionarul joc din 2008 a fost Grand Theft Auto 4, sincer sa fiu abia acum o saptamana m-am apucat si eu de renumitul GTA 4 The ballad of gay tony, l-am terminat in 3 zile si nu am fost foarte multumit de joc, deoarece erai foarte restrictionat la arme si imbracaminte, intr-adevar misiunile sunt frumoase si captivante, in fine dupa ce l-am terminat mi-am propus sa joc si celelalte 2 parti. M-am apucat de primul GTA 4, si nu e mare schimbare, adica misiuni, personaj, daca va mai amintiti un joc foarte vechi care rula pe aproape ori ce calculator si care nea marcat copilaria tuturor cred gta san andreas, parerea mea e ca e mult mai fain decat GTA4, pentru ca.
Poti sa te imbraci cum vrei, ai biciclete ceea ce nu gasesti in GTA 4, povestea e EXTRAORDINARA! mie sincer ma marcat povestea si viata de ganstar, mult mai multe arme, puteai sa te tatuezi... cate si mai cate. Daca s-ar gandi RockStar si la fanii san andreas-ului ce bine ar fi. Sa faca partea a 2 a jocului ati vrea?
Astept pareri si de la voi! Cu raspunsuri complexe.
SCUZE DACA AM GRESELI DE SCRIERE!

1 răspuns:
| jmekerul a răspuns:

Da ar fi tare sa faca partea a doua si poate sa il faca si multiplayer asta chiar ar fi tare.