| eDDy a întrebat:

Mai am putin si termin Grand Theft Auto 4 The Ballad of Gay Tony, si inca nu ma pot schimba de haine thinking in afara de alea din casa. Nu stiu unde, exista? Nici un GTA nu se compara cu San Andreas, poate misiunile sunt mai bune in GTA4 dar povestea si exprimarea la caracter (tunsoare haine tatuaje) NU SE COMPARA!

3 răspunsuri:
| spikey1 a răspuns:

Ai GTA:San Andreas? sau ma rog...ai avut il caut de ceva timp sa-l downloadez si nu stiu de unde te rog trimite-mi un mesaj daca iti mai aduci aminte cum si de unde la-i downloadat.MS happy

| bodeaandrei a răspuns (pentru spikey1):

Draga spikeywinking, se gaseste in magazine cu 30 lei

| Kryss_Lary_1984 a răspuns:

Mai am putin si termin Grand Theft Auto 4 The Ballad of Gay Tony, si inca nu ma pot schimba de haine thinking in afara de alea din casa. Nu stiu unde, exista? Nici un GTA nu se compara cu San Andreas, poate misiunile sunt mai bune in GTA4 dar povestea si exprimarea la caracter (tunsoare haine tatuaje) NU SE COMPARA!