| robiiusan a întrebat:

Vreau sa imi iau un joc de pe steam cu Paysafecard. Eu iau un paysafe card de 100 lei. Cum pot adauga acesti bani in contul meu de steam? Din cate stiu pe steam pot adauga 5, 10 sau 25 euro si 100 lei nu e exact 25 euro... Cum pot face sa bag toti acesti 100 ron la mine in cont? Dau funda

1 răspuns:
| Anonimul2k188 a răspuns:

Salut, in primul rand ca sa-i poti adauga trebuie sa ai un cont, dupa care ii adaugi cu ajutorul acelui cod, e ca si cum ai reincarca o cartela. Iar pe Steam, adaugi fonduri, cumperi de doua ori de 10E si aia e.
https://store.steampowered.com/steamaccount/addfunds