| Inuk_Ylknur_1999 a întrebat:

Vreau sa imi iau un PC : http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/gamin g-thorex/ Vu acest PC pot rula GTA 5 PE PC? Si daca da la ce performanta adica pe la slow-medium sau pe unde :))?

Răspuns Câştigător
| Vlad5631 a răspuns:

La medium cam la 35 de frameuri si low cam 40-45, mai strange de 4 rami si eventual de un gtx 760, iar mai incolo ia-ti un fx6300 sau 8350 (in functie de buget) pentru ca nu mai trebuie sa schimbi placa de baza, dar pana atunci isi vor vace treaba in gta5 big grin