| DenisIonut01 a întrebat:

Vreau sa instalez windows 7 pe 64 bit dar din cate am inteles nu merge counter-strike 1.6 (steam), nu stiu ce sa zic eu am HP 625 si as vrea pe 64-bit dar vrea sa imi mearga si jocurile nfs world, counter-strike etc. Exista vreo rezolvare?

2 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Merge ce vrei si merge mai bine pe 32 bitwinking

| snoppy a răspuns:

Counter Strike merge la perfecțiune, și toată seria NFS rulează super finhappy

+mai toate jocurile ce apar nu mai funcționează pe Windows XP, sau alte sisteme de operare mai vechi!

poți să îl instalezi încrezător.happy