| rZv995 a întrebat:

Vreau sa instalez Windows 7 Ultimate dupa un DVD de 4.7GB pe PC-ul meu si sunt nelamurit cu o cheste de la Nero.

Am Nero versiunea 6.3.1.26 si cand vreau sa copiez Fisierele pe DVD (Windows 7 Ultimate) nu stiu pe care sa dau, Make Data Disk sau Make Bootable Disc? Care este mai recomandata pentru a instala Windows 7 Ultimate in PC dupa un DVD de 4.7GB?

Răspuns Câştigător
| saidkique a răspuns:

E simplu: iei Windowsul in format.iso si dai click dreapta pe el > burn image. Sau Daca nu Il deschizi cu Nero, si ar trebui sa scrie la fel: burn Image: Windows7ultimate.iso(ex). Nu trebuie sa dai data disc, aia e pentru fisiere multimedia.