| RadXx a întrebat:

Buna TPU as vrea un raspuns pentru intrebare e urgent asa ca help deci am intrat pe mess am messenger 9 sau 10 antro seara imi mergea apoi an cealalta zi numai si nu stiu dc nici id nu cred ca e schimbat si nici parola si habar am dc nu merge daca vi sa imi antamplat si voua sa nu va intre an mess vb pe facebook primul raspuns funda si voutri va rog TPU doar voi ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai, nu ai de ce sa te ingrijorezi. poate era conexiunea proasta.dar in caz ca nu, pana reusesti tu sa il repari poti sa intri aici: http://webmessenger.yahoo.com/
este yahoo messenger online. ceaw!