| llore3 a întrebat:

Nu mai merge sa intru pe mess cand dau sign in imi apare troubleshoot

Răspuns Câştigător
| xBro a răspuns:

Eu stiam ca daca-ti apare acea "eroare" inseamna ca ti s-a dus timpul de logare pe id, insista si tu mai mult sa te loghezi, BAFTA!

| llore3 explică (pentru xBro):

Se pare ca trebuia sa imi schimb parola din nu stiu ce cauza oricum mersi de ajutor

2 răspunsuri:
| Mostesare a răspuns:

La unele persoane, printre care şi tu, apare destul de des această problemă.
Stai liniştită, nu ţi s-a furat :).
Totuşi, pentru a intra pe Messenger, ai putea face următoarele lucruri :
- Încearcă să te loghezi după mai multe insistenţe.
- Poţi sta pe Messenger de pe site-uri precum http://messenger.yahoo.com/web.
- Downloadează ultima versiune de Messenger.
- Mergi la Connections şi alegi, în loc de Connect directly to the Internet, Connect via a proxy server (HTTP). Se va loga mai greu, vei avea probleme cu avatarele ( nu vor fi toate vizibile ), dar funcţionează măcar clientul.
Dacă tot nu îţi merge, atunci trebuie să aştepţi. Se lucrează poate la serverele Yahoo sau la infrastructura ISP-ului tău.