| Maj3stic a întrebat:

Vreau sa ma apuc de metin2.ro si nu stiu pe ce lume sa ma bag ce sa aleg albastri rosii galbeni si sintre sv aries si celelalte.care credeti ca este mai convenabila si cea mai populara in afara de leonis care este mereu full?

2 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Nu cred ca esti chiar asa forever alone incat sa n-ai un prieten care sa joace. Apuca-te pe server si pe regat cu el.Bafta!

| 93Silviu93 a răspuns:

Nu iti sugerez sa te apuci de jocu asta, iti dau mai multe motive:1)sunt codati peste tot(chiar si fratemiu mai mic avea coduri), 2)romanii injura mult prea mult si nu poti face afaceri cu ei, 3)daca totusi o sa vrei sa joci o sa iti provoace dependenta, o sa iti scada notele la scoala o sa vezi ca o sa pleci de la scoala ca sa intri pe metin etc etc numai dau alte exemple...acum revenind la ce ai zis tu toate serverele sunt pline, bine inteles ca primele servere sunt mai pline dar si celelalte la fel, iti sugerez totusi sa alegi dintre ultimile servere ca in primele deja au crescut aia, si ca si regat alege la galbeni e mai bine crede-ma