| dayana12 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa joc ceva in retea! Ce sa aleg 4story sau metin2?

19 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Metin2 e parerea mea dar eu zic sa joci amandoua intr-o zi si sa zici care it place mai mult urmeazati inima nu parerea altora happy

| BitchImfabulous a răspuns:

Eu joc metin 2, am juct si 4story dar imi place mai mult metinu, desi 4story are grafica mai buna dar la metin cresti mult mai usor si e mai simplu de jucat de ex la 4story cresti greu de la lvl 10 si nu prea am vazut jucatori de lvl mare. era maxim 60 si aia erau rari.In metin sunt mai multi de lvl mare si mi se pare mai distractiv decat 4story. Dar le poti incerca pe amandoua.
Daca o sa joci metin cel mai bun caracter e razboinic(e bun si la duel si la crescut) dar depinde cum il construiesti, pv-viata e cea mai importanta(pune puncte doar la ea pana faci maxim si poti bate si unu cu 7 lvl mai mare ca tine). Am intrat cam mult in detalii sar asta e un sfat daca te apuci de metin.

Spor la joctongue

| carmen_4289 a răspuns:

winkingmetin 2happynu vei regretawinking

| Vvistula a răspuns:

4story e cel mi tare joc sa am facut si eu cu metinu dar m-am inselat sa stii, 4story e un continet in care poti sa mergi i cladiri in care pori sa intri nu ai caini ai dragoni e o mare diferenta ce crezi ca ar castiga o amazoana sau Cerberul cainele cu 3 capete pazitorul iadului alege

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

4story e cel mai taree iteme maxim+24 la metin maxim+9 slab metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 belllleeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaa rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog ma lasi sa intru an metin 2 prvat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont pe ambele jocuri dar 4 story e un joc intresesant sar si putin plictisitor nu ai destule libertate si cu greu ajungi lvl mare dar metin e simplu ai foarte multa libertate ajungi lvl mare usor fata de 4 story da sa nu uitam metin e plin de sarlatani deci daca esti descurcaret si greu de fraierit recomand metin2 daca vrei sa ai multi prieteni de nadejde chiar daca e greu sa atin gi lvl mare e4story e un joc tare mai prescurtat daca esti baiat descurcaret ia mein 2 da ca nu te pricepi la smecheri incepe cu 4 story depinde de caracterul tau din realitate

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Alege 4storywinking

| Lyvyw a răspuns:

Eu prefer http://www.4story.ro/main si e super ca nici nu trebuie sa il descarci

| oricine a răspuns:

Metin 2!big grinbig grinbig grin
e super joc-ul! parerea mea
Bafta!

| 알리나 a răspuns:

Eu zic ca 4story e cel mai bun in primul rand este nou si mult mai super. big grin acum depinde de tine daca iti place.

| AndreiAndreiAndrei1 a răspuns:

4story for ever!rolling on the floor

| robertuzu11 a răspuns:

Bun venit pe acest metin!
Ca sa puteti juca va trebuie hamachi.Daca il aveti dati la ,,join an existing network"
Aici scrieti la id ,,metin2best12" iar la parola ,,12345"
Mult succes si bucurativa de joc...APP daca aveti un comportament decent si sunteti de treaba avem nevoie de gm.Va voi contacta eu daca va observ:)
Pagina de inregistrare este deschisa cand e deschis si metinu.De preferat este ca id si parola si fie de maxim 9 cifre

La pescar negustoru de arme si de armuri gasiti iteme
Petnru 10 eura va voi face gm hight-wizard iar pentru 15 euro gm implementor
Pentru 5 euro cal militar si peuri la toate iar pentru 10 euro cal militar p-uri si cat bani vreti si un itm la alegere

Aceste cereri sa fac la gm JuDok si LoLxT iar euro se dau pe telefon
Mult noroc

In timpul saptamani este deschis special pentru liceeni intre 19:00 si 8:00 dimineata iar in weekend si vacanta este deschis aproape nonstop

RATELE SUNT FOARTE MARI
download : http://www.megaupload.com/?d=SXYDFIQB
inregistrare: httl://5.92.95.66/index.php

| Messi10_5203 a răspuns:

4story logikk

| ionutbitlan a răspuns:

4story eu asta joc si imi place. acum depinde ce alegi