| lucirusu2 a întrebat:

Vreau sa ma joc minecraft dar nu stiu de unde sa il descarc happy Ma puteti ajuta? Ofer funda raspunsurilor serioase

4 răspunsuri:
| takemyword a răspuns:

Minecraft se poate cumpara de pe site-ul lor. Descarcat gratuit nu poate fi, si nu putem sa iti oferim aici link-uri pentru a-l descarca ilegal/pirata, e interzis. Pot sa-ti spun doar ca in situatii de genu', Google iti e prieten. happy

| lucirusu2 explică (pentru takemyword):

Ok merci de raspuns happy

| Georgescu_Radu_1981 a răspuns:

Cauta pe Google launcherul Team Extreme de Minecraft. Il gasesti foarte usor si are toate versiunile