| Denis505 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un canal de youtube pe care postez tutoriale pentru diverse chestii ( gen.tutorial de instalare pentru jocuri, de descarcare, cum sa faci DVD-uri pentru... diversebig grin ) si nu stiu ce nume sa-i dau, adica vreau sa fie ceva care sa contina cuvantul tutoriale dar sa nu fie ceva ca "TutorialeRO" pentru ca este prea simplu, vreau ceva..cum nu mai are nimeni laughing

PS : scuzati va rog categoria, dar nu am stiut ce sa aleg big grin

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

T3CH*H3LP!

| ForYouBaby a răspuns:

Ceva ce nu mai are nimeni laughing :* pei ceva gen : "SimpleHelp", "VariousBest", "DeNiS^Tutorials", "The^Best&Famous", "Litt! E Help", "Tutorials^Foryou!", astea sunt cateva idei :* sper ca te-am ajutat :*!