| MasterGamer1995 a întrebat:

Cum sa imi gasesc numele de youtube perfect(abia am inceput canalul si vreau sa fac chestii de genul Cantece cu vocea alvin or the chipettes,tutoriale, topuri si putin gaming) poate si informatii despre cineva...
Eu vreau doar sa imi gasesc un nume perfect...
Ceva simplu un cuvant sau 2 cuvinte ca maxsipunct sau IHATEPINK ceva simplu

Canalul:
https://www.youtube.com/channel/UCXu9e1BXI_3Pov7Hx8cHLBA /feed

2 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Fritz Futerman
Adamura Su Gipula
Bolovanu Grasunelu' 85
Superga Yboss
SanduCiorbaTiganeasca
PolishTheCiorba

| MasterGamer1995 explică (pentru xFluing):

Fritz Futerman sau PolishTheCiorba nu ma pot hotara, si...te poti abona si sa dai canalul la alti?