| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un canal de youtube, si nu stiu ce nume sa ii pun. O sa postez chestii in genul Biancai Adam, sau al DozeiDeHas. Funda.

Ma gandeam la "Generatia21". Ma cheama Maria, daca aveti vreo idee cum sa imi folositi numele formand ceva misto.

6 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Ai grija cu reincarcarea materialului altora, s-ar putea sa-ti inchida canalul inainte sa-l faci prea cunoscut happy

| anonim_4396 explică (pentru ishallhelpyou):

Pai, voi face video-uri asemanatoare

| ishallhelpyou a răspuns (pentru anonim_4396):

A, nu o sa le reincarci? Eu asa am inteles, daca faci doar vlog-uri si comment-uri, review, chestii originale, nu luate de la altii (ca si material), nu ar trebui sa ai probleme!

| anonim_4396 explică (pentru ishallhelpyou):

Nu, nu. doar o sa am videoclipuri asemanatoare, in genul acela.

| ishallhelpyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, in regula, Spor la video! big grin cu un pic de noroc ajungi sa castigi bani frumosi din el big grin

| anamia1998 a răspuns:

MariaFaceVlog si ca subtitlu Generatia21