| WWEady a întrebat:

Vreau sa-mi iau Sims 3 si am doar 765 MB RAM si joku cere 1 gb ram credeti ca poate rula cat de cat bine (intreb asta pentru ca am un net foarte slab si trebuie sa stau 9 ore sa iau joku)

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Daca stii sa setezi optiunile video (sa pui rez cea mai scazuta, scoti anitaliasing etc etc etc) va merge aceptabil. Depinde si de placa video, parca cere pixel shader 3? Daca nu ai o placa video cat de cat ok, nu'ti va rula jocul deloc.

| WWEady explică (pentru Andrei7520152):

Nu cere pixel shader 2 si am placa Nvidia GeForce FX 5500