| IoanaCiovana a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti un joc, nu stiu cum se mai numeste, o sa va spun acum cu ce era:
Prima data, cand incepeai jocul, erai un satean: Bogatasii te-au dus sa-ti taie capul, dar a venit un dragon(parca) si ai scapat
Puteai sa mananci, era ceva gen gta 5(perspectiva cu caracterul, adica iti ara spatele...) sper sa stiti(parca puteai sa te si bati)

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

The Elder scrolls: Skyrim? Si nu, nu era cu niste bogatani care sa iti taie capul, ai fost prins in incercarea de a trece granita. si ai fost prins intr-o lupta intre rebeli si imperiali laughing)

| IoanaCiovana explică:

Pls dau stea