| VasiDobie a întrebat:

Vreau sa primesc raspunsul la intrebarea urmatoare de la specialisi in pc:Atunci cand instalez unele jocuri imi zice niste lucruri de genul "instaling directx" ...stiu ca-i driver de imagine dar ma intreb atunci cand se instaleaza acel driver sau program ia locul driver-ului curent sau e pur si simplu o actualizare a driver-ului meu sa poata rula acel jocul x

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Nu are legatura cu driverul video al tau...este driverul video al joc-ului..si atunci cand se instaleaza se instealeaz ca jocul sa joata rula.