| ShNySnYGer a întrebat:

Vreau sa stiu daca acest laptop este bun http://www.okazii.ro/......1650g.html pentru pc jocuri de ex:mt2.cabal.dekaron etc. Dar sa nu am lag.

4 răspunsuri:
| adisuper a răspuns:

Nu este, ai încerca să joci degeaba

| ShNySnYGer explică (pentru adisuper):

Eu am 512 MB RAM si 128MB placa video, 1. 6GHZ si mere dar am totusi lag.Ala e mai bun si cum sa nu mearga. Vreau sa tiu cati MB are placa video ca sa nu am lag mare cum am pe pc.

| adisuper a răspuns (pentru ShNySnYGer):

Eu sunt obisnuit să joc cu 4GB, deci pe 512 se mişcă total aiurea.

| ShNySnYGer explică (pentru adisuper):

Man 512 MB RAM, nu placa video.Nam mai vaz placa video de 4 GB.