| xSequel a întrebat:

Ieri, cand m-am jucat Metin2 CandyLongju, mi-am facut un magazin, stiti voi, cu sacu ala. Dupa ce am apasat pe sac mi-o zis daca vreau sa merg nu stiu unde, unde se vinde.Si am zis "DA". Apoi mi-am facut magazinul, am vandut cateva lucruri, dar cand am vrut sa inchid magazinu, "Chiudi negozio"(asa scria in italiana) mi-o scris jos, in chat ca imi trebuie nu stiu ce scrisoare.Scria in italiana, dar m-am dus pe Google sa-mi traduca si mi-o tradus : "Pentru a inchide magazinul trebuie sa citesti scrisoarea".
Dar ce scrisoare? Ca nu am stiut nimic de asta.AM iesit din joc si am intrat iar, dar tot in magazin eram. sad nu vreau sa-mi fac cont nou ca pe ala am bani multi si lvl 54.

Răspuns Câştigător
| ionut_1181 a răspuns:

Pai iti apare o misiune care scrie close shop ma rog dai acolo si dai yes sau si (sorry dar nu a mai jucat de mult)