| PetrucRazvan2001 a întrebat:

Vreau si eu bns pentru toate caracterele pe mt2 steel.

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Bonusuri,defineste bonusuri, te referi la cele mai bune bonusuri pentru caracterele metin2? Pai
Sa incepem.Un echipament perfect pentru toate rasele ar fi.
Bratara maxim viata, maxim rezistenta magie, maxim putere contra oamenilor.
Colier, rezistenta sabie o mana, sabie 2 maini, pumnal, sageti, si viata.
Pe cercei sa pui maxim o mana, 2 maini,pumnal,sageti,si maxim oameni.
Picioare la fel ca pe colier.
Armura la fel ca pe colier, sabie depinde de tine ce esti.
Daca esti ninja pui dex, str, critical, oameni si incarcare la skiluri mai repede big grin asta ar fi the best.Pe scut poti pune dex str imun sansa de blocare atac corporal si putere contra oamenilor big grin Cam asta se pune pe toate caracterelehappyExceptand ca inlocui daca e faci warior pui str pe toate bonusurile, da faci sura/saman pui INT, daca faci ninja pui dex :^^