| RaduRaul a întrebat:

Vreau si eu cat mai repede va rog driver pentru volanul "Apollo RW-2060" Windows 7

2 răspunsuri:
| Adiluk a răspuns:

Poti instala Driverul automat in Safe Mode cand intri in "Search automatically for updated driver software''. iti v-a cauta automat un driver pentru volanul Apollo si se v-a instala tot automat... Multa Bafta!
PS:Daca nu stii ce este Safe Mode gasesti aici: http://windows.microsoft.com/......-safe-mode

| RaduRaul explică (pentru Adiluk):

Te rog fii mai explicit cum folosesc safe mode-ul pentru descarcarea unui driver. Merci