| RaduRaul a întrebat:

Vreau si eu un driver pentru volanul Appolo rw-2060 va rog, Windows 7. daca se poate un site de unde il pot downloada ar, fii perfect, multumesc

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Compania producatoare a volanului nu a lansat driver pentru windows 7 spuband ca volanul e depasit si cei mai multi cumparatori nu il mai folosesc. Ar fi doua variante. Instalezi driver-ul de visya sau xp si le utilizezi in mod compatibilitate sau incerci cu drivere de pe net cum ar fi :
usadrivers.blogspot.com/2012/05/apollo-rw-2060-windows-7.html?m=1
care sunt neoficiale dar pot sa mearga. Succes!