| SenioritaTeePupaceşte a întrebat:

Vreau si eu coduri pentru. a pune nume misto la Club Marian.Stiu ca se folosesc ALT si pe urma pui niste numere din partea dreapta, dar vreau un cod/nr concret! Va rog ajutati-ma!

SCUZATI CATEGORIA DAR E CEA MAI POPULARA.

9 răspunsuri:
| GhostStar a răspuns:

JET oceanic, exista tehnologie, adolescenti sau d/s(si acolo e populat)

| TheDubstepMan a răspuns:

Pleaca mai repede ca imputi aeru vrei sa ne intoxicam?

| AnneBre a răspuns:

SenoritaÎţiiDăJET

| ɔɐıɔ a răspuns:

Crezi ca iti vom da un raspuns serios? JET pe centura.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sa te pleznesc cu buca drepta, seniorito.

| Cireașăăăă a răspuns:

JET. Din cauza voastra are TPU probleme tehnice. Du-te la o categorie la care oamenii sunt interesati sa iti dea raspunsuri serioase. Cum de dintre toate categoriile tocmai la T/A puneti toate ca.ca.turile. si d/s e populara. du-te acolo.

| GhostStar a răspuns (pentru Cireașăăăă):

Plesnesc matele de bucurie in mine ca ma plagiezi

| Cireașăăăă a răspuns (pentru GhostStar):

Eh.scuze.nu mă uitasem la raspunsuri.

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Intra aici http://radioyakuza.forumer.ro/ sau uite id meu enache_daniel_2009 sa-mi explici ce si cum scuzai pe ceilalti