| NikonUser a întrebat:

Scuzati categoria dar e cea mai populara big grin. Am un Nikon d3100 si vreau sa imi cumpar un blit si un grip la el...am o mica neclaritate, aparatul are in lateral niste mufe si ca sa folosesc gripul va trebui sa il conectez cu aparatul printr-un cablu intr-una din mufele aparatului...m-am gandit ca si blitul va trebui sa fie conectat la aparat, dar tot printr-un cablu? Mi-e frica ca nu voi putea sa le folosesc impreuna. Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Foloseste-te de situl asta: http://ishoot.ro/ iti vor recomnda ei ceva ok pentru aparatul tau si te vor ajuta cu informatii, au preturi foarte bune. Contacteaza-i cu incredere, 100% o sa fi satisfacut!