| Dennis_Tedy_1996 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri online cu level, fara Metin2, LoL, WoW., Vreau ceva cu batai

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Te rog nu samp decat daca ai pc de pe vremea lui Ceausesc(altfel nu imi pot da seama cum sa inca joci samp). Incearca TERA

| ELEMENTIKES a răspuns (pentru TechGuyTpu):

N-am PC din vremea aia stai calm, dar eu il gasesc foarte distractiv, deoarece pot comunica cu o groaza de prieteni, si tot odata ma si distrez.Plus ca daca adaugi moduri, arata mult mai bine.

| ELEMENTIKES a răspuns:

Iti recomand SA:MP (Gta San Andreas MultyPlayer), tot odata, iti recomand serverele Role-Play, deoarece sunt bazate in mare parte pe level, daca mai vrei detalii, imi poti trimite un PM.