| vladvladut67 a întrebat:

Vreau si eu niste servere de cs. Fara codati, fara zombibig grin

29 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Cs.cstrike16.ro
balibonia.indungi.ro
relax.indungi.ro
Cele mai populare servere de Cs din Romania, fara codati

| DANYVIPER a răspuns (pentru M1hai):

HAIDETI PE UN SERV DE AL MEU MA CONTACTATI LA ID DE MESS dany_rokeru sau la skype danyassasin3 e super e facut de mine cel mai tare serv

| ImAnonymous a răspuns:

Csc.laleagane.ro classic, deschis recent

| youangeldevil a răspuns:

Servere deatrhun mod Dr.powercs.ro nu are respawn dar e un server superb, poti lua admin pe ore, cerere sau donatie si desigur, cs.powercs.ro de normall unde codatii nu sunt bine veniti pentru ca isi iau pica sau ban;) te asteptam alaturi de noi;) www.powercs.ro vino si tu in familia noastra

| FullP0werR a răspuns:

Pe cs nu prea sunt codatii sunt jucatorii foarte buni! Uite serverele mele preferate : Cs2.Pronion.Ro, JB.Pronion.Ro, DeathRun.GoGames.Ro, DR.CSLR.RO si Cs.Pronion.Ro. Funda?

| DANYVIPER a răspuns (pentru FullP0werR):

HAIDETI PE UN SERV FACUT DE MINE CEL MAI TARE SERV DE COUNTER NUI HOSTAT INKA MA CONTACTATI LA ID MESS puneti jos la dany cratima apoi rokeru danyrokeru sau pe skipe danyassasin3

Răspuns utilizator avertizat
| MoldoAlex a răspuns:

Te asteptam pe cs.xtremeplay.ro
http://xtremeplay.ro/forum/

| dandanielflorin a răspuns:

195.154.56.84:27016 intrati aicea cine aduce playeri admin free

| An0nYm0uSe a răspuns:

| Bocioc a răspuns:

Gl.Steptm.Com este servarul meu se dau si admine pentru mai multe detalii intra pe servar e clasic.Ip servar 46.102.116.128:27015 E servar nou facut in data de 28.01. 2014

| bssbss22 a răspuns:

Raspunsul tau aici.Vă așteptăm pe cel mai frumos server de furien. Adăugă la favorite,, furien.gamelife.ro '' și nu o să regreți

| Elaran a răspuns:

Feel.wlg.ro

| Ionuţ_Alex_1998_cwfJ a răspuns:

Dns: Ptbl.playcs.ro:28015
Mod: PaintBall
forum: http://playcs.ro/ptbl-playcs-f143.html
fondator: bLaCk (adica eu)!
Va astept cu mare placere! Have FUN
gamestrike: http://www.gametracker.com/server_info/92.114.32.190:28015/

| BadBoycaSmecherica a răspuns:

Stiu eu unul, se numeste furix.csarea.net,se dau admine si moderator doar daca aduci 1 sau 2 oameni! Este mod furien,adica terorist-ul este cu skinul de la zombie dar nu e zombie,doar are skinul,si are puteri,adica de a merge rapid si cand sta pe loc sa se faca invizibil,dar il poti omori foarte usor,a da si inca ceva:nu este cu infectie,sau cu numaratoare, toxic-ul, respectiv terorist-ul doar omoara cu cutitul, e misto, macar incearca-l! Chiar merita!

| EvilGirlSweety a răspuns:

Cs.cstrike.ro
cs.DieHard.ro
cs.pannet.ro
arena. indungi.ro

| DANYVIPER a răspuns (pentru EvilGirlSweety):

HAIDETI PE UN SERV FACUT DE MINE CEL MAI TARE SERV DE COUNTER NUI HOSTAT INKA MA CONTACTATI LA ID MESS puneti jos la dany cratima apoi rokeru dany rokeru sau pe skipe danyassasin3

| Nistor_Iulian_1998 a răspuns:

Star.E-Cs.Ro #1 Classic in the World

| dArKaNgEl88 a răspuns:

Apocalypsa.zapto.org

| smandyy98 a răspuns:

Prorom.zapto.org Un servar linistit eu joc de 3 ani pe el nu am avut probleme cu codati.

| G48ri3l a răspuns:

Nu exista servere fara codati, in primul rand admini toti folosesc cheat-uri, prietenii lor, rudele si asa mai departe, server fara codati, sunt himere, joaca de placere si nu o sa te mai deranjeze

| Fcsb_Marius_1995_cJmt a răspuns:

Serverul Urziceni.Laleagane.Ro este in cautare de
- Designeri
- Owneri (cost 10€- Vodafone)
- Donatori, care pot da boost!
- Admini.

** Mai multe detalii pe forum: https://laleagane.ro/forum/forums/28995-Urziceni **

Contact FOUNDER:
* Y! M: vodkazoom@yahoo.com
* Facebook: https://m.facebook.com/marius.fcsb.1422?ref=bookmarks

| Sebe_Alexu_1980 a răspuns:

Hai pe 94.176.163.2:27015,server hostat, fara codati si este clasic!
Va astept cu drag!

| Sebe_Alexu_1980 a răspuns:

Hai si voi pe 94.176.163.2:27015! Este un server de Counter Strike minunat, hostat! Haideti si voi pentru mai multa distractie! Descopera si tu adevarata lume a Counter Strike-ului!

| Costea_Emanuel_1997 a răspuns:

: CS.BATALIA.RO # [ CLASSIC MODE ] :.
.: XTR.BATALIA.RO # [ BASEBUILD MODE ] :.
.: ZM.BATALIA.RO # [ ZOMBIE MODE ] :.
.: DR.BATALIA.RO# [DEATHRUN MODE ] :.
.: WAR.BATALIA.RO # [ CLAN-WAR MODE ] :.----> caut admini care fac mixuri!

Suntem o comunitate unita, ne ajutam reciproc in orice problema, daca vrei sa deschizi un server in comunitate si ne arati increderea necesara ca poti sa te ocupi de un server noi te vom ajuta sa il deschizi!
Suntem ca o familie happy Va asteptam!happy

Avem fondator care se ocupa happy 1800 membrii + forum profesional! daca deschizi server in comunitate primesti partitie pe forum + ajutorul nostru cu pluginuri sau orice nevoie!

| Costea_Emanuel_1997 a răspuns:

Cs.batalia.ro

| Istvan_DuDu_Horvath_1990 a răspuns:

Uite aici unul respawn daca iti place Connect anl.cs1.ro
Site: www.anlcs.ro

| costicutza a răspuns:

Cs.dende.ro

| xTheEnd a răspuns:

Man am facut eu un server e nou dau admin fara coduri fara zombi si cautam pleyeri! ia IP:192.168.0.101:27015