| olyvyan a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac un server de metin2 pe hamachi. Cine imi poate da si mie link de la serverfiles si client(cu mc)? Sa fie in romana sau macar engleza. Nu vreau link de la forumuri si sa caut eu. Clientul si serverfiles-ul sa stiti 100% ca functioneaza bine in preuna. VA ROG HELP ME! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

WWW.innotype.blogspot.ro in parta dreapta am postat doar 1 clasic il poti face pe hamachi.

| olyvyan explică (pentru IFlorin97):

Altceva? O mare parte e in chineza + server files e.exe si nu am incredere.

| IFlorin97 a răspuns (pentru olyvyan):

E.exe serverfile-u ca e arhiva ocupa 4 gb si arhiva e 700mb e destul de convenabil, e cel mai usor de folosit server.
si poti sa traduci npc-urile in rest clientu e in romana.

| olyvyan explică:

Nu imi place....mai astept si alte link-uri