| GX9000 a întrebat:

Vreau un joc smecher grafica calumea sa nu fie online si sa mearga pe pc bine... dati-mi un link calumea adica sa fie exact la joc...

1 răspuns:
| DudarsharDudarel a răspuns:

Toate jocurile iti merg bine daca ai performante bune la calculator deci trebuie sa ne spui datele : ram procesor placa video intelegi ca sunt multe jocuri care nu imi pot rula mie din cauza cerintelor de sistem si ce tip de joc shooter mmorpg arpg etc.
Adica nu pot sa te ajut daca nu imi dai detalii incearca sa vezi pe internet cerintele de sistem acestor jocuri :
DarkSiders 2
Crisys3
Counter Strike Globall Offensive
Fifa14
Batman Arkam City
3.Ai vrut sa iti dam link cu un joc. Jocul se cumpara TPU nu incurajeaza pirateria )