| Gabriel_Tais_1990 a întrebat:

Vreau un server de samp care sa pot sa-l downloadez pentru versiunea 0.3e! Vreau un server god father sau roleplay sau truking dar va rog! Ajutoor! Poate sa fie decat in RO/EN! Iti dau funda daca ma ajuti!

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

1. Intra pe http://www.sa-mp.ro/forum si vei gasi multe servere.
2. Cum treci un server dintr-o versiune in alta? Foarte simplu descarci serverul official de pe www.sa-mp.ro si copiezi fisiere.exe!

| Gabriel_Tais_1990 explică (pentru MrCaNaByS):

Mda...Dar am zis ca vreau deja facut! NU sa-l fac eu!

| MrCaNaByS a răspuns:

Poti gasi pe www.sa-mp.ro/forum si dai la sablonul scripturilor si ai gamemode si alea sunt servere gata facute

| nargb a răspuns:

Apoi vino pe Great RPG, Adress 188.214.32.49:7777,ATENTIE! se da din prima lvl 8 si 6kk, avem si o piata plina cu masini faine de vanzare