| horia14 a întrebat:

Vrog sa ma ajutati, in CS scrie asa "am facut frag dupa BLIND " ce inseamna, l-am primit jucandu-ma cu un addmin num " nero " si l-am omorat de 6 ori si el deloc si apoi mi-a aparut aia cu fragu, nu-s codat si nici nu am steam... de preferat dati-mi raspunsurile pe id de mess acesta : petrisor. dumitru,

3 răspunsuri:
| alexz44 a răspuns:

Blind=nu mai vezi nimic adica ecranul se face alb; cand ai cod acest blind nu se vede si daca omori pe cineva cand adminua ti-a dat blind primesti automat destroy

| fcb1234 a răspuns:

Ar trebui sa se inventeze ceva pentru codatii astia ca tine sa le strice counteru forever. sunt admin si sunt satul de codati pana peste cap.

| aniteicatalin112 a răspuns:

Salut. Am avut si eu aceeasi problema de multe ori din cauza adminilor... Se numeste Destroy.
Si se scapa de el in felul urmator intri in folderul cs./cstrike si stergi Config
Dupa ce vei sterge config intra in cs si vei juca in continuare
Sau daca nu mere asa pur si simplu dezinstaleazal si reinstaleazal iarasi
Ok... multa bafta
Funda?happy