| ღLoveღMusicღ a întrebat:

pe counter strike 1.6 am intrat pe un servar si mia app ecranul alb si ce inseamna asta? si ce mai inseamna Frag dupa Blind? si cum scap de ea?

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Inseamna ca adminul iti face ecarnul alb sa nu mai vezi si daca tu in timpul ala cand nu vezi omori pe cineva iti da mesajul de sus+BAN de la admin daca e cazul. Trebuie sa iti reinstalez Counter - Strike din nou.

| KoCs a răspuns (pentru fefenaș):

Da ma da... Ai facut frag dupa blind pe. CUM SCAP? NU MA MAI LASA SA JOC!

1 răspuns: