| Madalin_Marius_1989 a întrebat:

Warning: Unable to open sound/misc/female/monsterkill.wav for transfer Ce Pot face sa scap de eroare asta la Server de Counter Strike 1. 6 am schimbat pluginul tot. nimic aceeasi eroare, si nu am prea gasit rezolvari de loc.
stie cineva ceva?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Du-te in folderul cstrike sounds/misc/female si creeaza un nou document text in care nu scrii nimic. ii modifici numele si extensia in monsterkill.wav si asa o sa creada jocul ca ai deja acel sunet. Ca sa vezi extensia la anumite fisiere, intai trebuie sa intri in control panel>folder options>view si debifeaza hide extensions for known file types.
sau poate ai oprit din cfg descarcarea fisierelor. ca sa o reactivezi scrie in consola cl_allowdownload 1

| Madalin_Marius_1989 explică (pentru Zangetsu):

Faza e ca la toate wav urile din ultimate soun face asa, am rezolvat problema, la cstrike\sound\misc nu exista folderul "\female" sunetele erau doar in misc si atat, dadea eroare cand cauta folderul, acum am creat un folder in sound\misc\female si am pus ultimate sounds acolo acum le citeste big grin. Multumesc de ajutor e buna si ideea ta,