| aa7310abfc7addad4fe24c247dd8a9ae a întrebat:

Windows XP

Nu știu ce mi s-a întâmplat la laptop, dar de acum trebuie să apăs pe FN ca să pot scrie cu p, o,i, u și altele (au pe ele cifre, asta însemnând că dacă apăs FN scriu cu cifre în loc de litere, dar nu știu ce s-a întâmplat).
Înainte scriam normal fără să țin apăsat pe FN, unde trebuie să umblu în setări, ca să pot scrie normal fără să țin apăsat pe butonu ăla?

Răspuns Câştigător
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Apesi FN+DELETE
daca nu merege apesi FN+butonul care scrie "NmLk"

1 răspuns:
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Ti apsat pe butonul FN si pe delete
era activata optiunea nmlk
daca nu merge ti apsat pe FN si pe butonul pe care scrie"NmLk"