| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

HelP! nu stiu pe ce am apasat ca in loc de literele u i o si ca l sunt cifre si mi s a aprins si un beculet cu cifra in lacat langa cea de al capslock ( am laptop; scriu u on screen keyoard. ) pe ce trebuie sa apas sa revina la normal? funda voturi

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa dai un restart la calculşator, ar trebui sa revina la normal.
Daca nu, incearca cu o alta tastatura.
Daca situatia persista si in continuare, contacteaza-ma in privat.

| danyelo112 a răspuns:

Ele is 3 beculete de tot. unul pentru Num Lock, unu pentru Caps Lock, si unu pentru Scroll Lock.vezi care trebuie apasat.succes.

| ionutz0116 a răspuns:

Este vorba te tasta numerica ( 1, 2, 3,4,5,6,7,8,9 ). apasa pe tasta "Num Lock " si o sa revina la normal. ( este deasupra lui 7 )

| andreigroza19 a răspuns:

Pai incearca sa apesi pe scroll lock...sau num lock

| pufocila a răspuns:

Este num lock
funda