| Razvannn6 a întrebat:

Xbox One sau Playstation 4?
As vrea sa-mi cumpar unul si nu stiu ce sa aleg. Am vazut pe net mai multe review-uri si mi se par cam la fel. Voi ce ati alege?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sunt asemanatoare ca performante, iti alegi in functie de exclusivitati, ce jocuri iti plac.

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_Games_vs_Xbox_One_Games

| S8N a răspuns:

Playstation 4. La Xbox One trebuie sa platesti lunar pentru Xbox Live Gold ca sa te poti juca Online, iar la Playstation Online-ul este gratis.