| Popescu_Gabriel_1993 a întrebat:

{yahoo messenger did not correctly install.this make have been due to other open applications or incomplete installs.Please try the install after restarting your computer}
stie cineva de ce imi apare aceasta eroare cand incerc sa instalez messenger 11? thinking

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Incearca sa il instalezi din nou dupa ce dai restart la calucaltor.
Bafta!

| Popescu_Gabriel_1993 explică (pentru MihaiGe):

Am incercat sa fac chestia asta de 5 ori cred...aceeasi problema o am..problema e ca alt mess mai vechi merge.thinking