| shadowdark66 a întrebat:

You are logging in from a device we don't recognize. Learn why
For your account safety, please answer your security question below.

Nu inteleg de ce imi face asa....pana acum nu am avut probleme, imi cere sa raspund la o intrebare...insa eu am id-ul de yahoo din 2009 si am uitat intrebarea aceea, as putea sa fac ceva?

Răspuns Câştigător
| MrBrangspears a răspuns:

Contactezi supportul YahooMessanger, dar daca nu iti mai aduci aminte raspunsuriile de securitate...cam greu sa rezolvi ceva curand.