| Luci88 a întrebat:

de ce cand vreau sa intru pe messenger imi zicea sa scriu un cod, dupa care Confirm your identity: answer security question
You are logging in from a device we don't recognize. Learn why
For your account safety, please answer your security question below.
Where did you meet your spouse?
Added June 30, 2010!

si nu stiu ce sa scriu. ma puteti ajuta cum sa mi-l recupar? Funda:* Sarbatori Fericite:X:*

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Pai raspunsul la intrebarea aia. Aia e intrebarea secreta, atunci cand ti-ai creat id-ul ai raspuns la 2 intrebari secrete. Daca nu stii raspunsul adio cont. Asa am patit si eu am pierdut un cont pe care il aveam de 9 ani, exact acelasi mesaj il primeam si eu la logare.

| Sheldon a răspuns:

As incerca cu o resetare de parola...
Dai click pe am uitat parola si bagi o adresa de email unde sa iti trimita parola noua